ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe to system osłon okiennych umożliwiające ochronę wnętrz przed słońcem w dzień, a nocą zakrycie okna. Oferujemy rolety standardowe, kasetowe, mini rolety oraz rolety dachowe. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, materiałowej oraz wzorniczej.

ROLETY DZIEŃ/NOC

Rolety dzień/noc pozwalają na uregulowanie nasłonecznienia wnętrza w ciagu dnia, a nocą pozwalają na całkowite zakrycie okna. Wykonane z pasów z dwóch rodzajów materiałów.

ROLETY PLISOWANE

Rolety plisowane są roletami o dużych walorach dekoracyjnych. Wykonane z usztywnionego materiału, który uklada się w efektowne plisy. Tkanina może być gładka lub wzorzysta. System montowania pozwala na dowolne ich zaciągnięcie na oknie - można zaciągnąć je od dołu jak i od góry lub do połowy okna.

ROLETY RZYMSKIE

Połączenie tkanin firanowych oraz zasłonowych znajduje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Zasłony sterowane są ręcznie za pomocą łańcuszka, mogą być montowane na ścianie lub suficie, we wnęce okiennej oraz na ramie skrzydła okiennego. Zsunięta zasłona układa się w poziomie, w efektywne zakładki.

FURORA                                             Godziny otwarcia

UL. GAŁECZKI 4                                 pon-pt  9.00-17.00

41-500 CHORZÓW                              sob.    10.00-13.00

TEL. 570 860 815

biuro@drzwislask.pl