ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych.Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi oraz obniżają poziom hałasu.

Dodatkowo mogą być zabezpieczeniem przed włamaniem.

W systemie natynkowym roleta jest wykonana z aluminium. Pancerz pracuje w prowadnicach bocznych, których szerokośc wynosi 55 cm z każdej strony. Skrzynka rolety występuje w pięciu rozmiarach( 137 mm, 150 mm, 165 mm, 180 mm, 205 mm). Wielkośc skrzynki jest uzależniona od całkowitej wysokości rolety, rodzaju zastosowanego pancerza i koloru rolety. 

Rolety natynkowe posiadają obudowę aluminiową z pokrywą rewizyjną umieszczoną od przodu kasety. Skrzynkę można zamocować na murze lub we wnęce okiennej. System natynkowy cieszy się dużą popularnością ze względu na wytrzymałość oraz funkcjonalność.

Rolety podtynkowe zabudowane są w zewnetrznej elewacji budynku. W systemie tym skrzynka rolety znajduje się na zewnątrz budynku i stanowi doskonałe podłoże pod dowilny materiał wykończeniowy dzięki specjalnej listwie tynkowej.Elementy , które pozostają widoczne po otynkowaniu występują w kilkonastu kolorach i okleinach. Elementy podtynkowe systemu nie ingerują w konstrukcję okna co zapewnia izolację termiczną i akustyczną.

FURORA                                             Godziny otwarcia

UL. GAŁECZKI 4                                 pon-pt  9.00-17.00

41-500 CHORZÓW                              sob.    10.00-13.00

TEL. 570 860 815

biuro@drzwislask.pl